KONST / Litografier / Litografi 7919285
nr 791 9285
Litografi
signerad, 58/90, ramens innermått: 57x79
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:00:56
19/11 16:12:16
100 kr
19/11 17:06:54